Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Aktualności - I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu
Dzień Dziecka

W dniu 7 czerwca odbył się Szkolny Dzień Dziecka/ Sportu przygotowany we współpracy nauczycieli wychowania fizycznego, Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców.

Czytaj więcej
Profilaktyka zdrowotna

Podczas obchodzonego w I Liceum Ogólnokształcącym w Rawiczu Dnia Dziecka na boisku szkolnym zorganizowane zostało stoisko profilaktyczne Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rawiczu.

Czytaj więcej
CYFROWA SZKOŁA WIELKOPOLSK@ 2030

W lutym 2024 roku I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu zakwalifikowało się do projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” dzięki czemu licealiści będą mogli realizować obszar „Wielkopolska Akademia Talentów”.

Czytaj więcej
PROJEKT ERASMUS+ LEAVES

IV mobilność w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską Erasmus+ LEAVES w Portugalii w mieście Leira w szkole Agrupamento de Escolas Dr.Correia Mateus.

Czytaj więcej
Szkolne koło fotografii działa już pół roku

Szkolne koło fotografii zainaugurowało działalność na początku grudnia 2023 roku. Od tego czasu odbyło się blisko dwadzieścia spotkań, podczas których członkowie koła pod opieką pana Macieja Cichego i pana wicedyrektora Szymon Kaczmarka poznają tajniki fotografii.

Czytaj więcej
Dbamy o zapylacze

Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu włącza się do działań, które mają na celu dbanie o środowisko lokalne.

Czytaj więcej
Dzień Kadeta

Obchody Dnia Kadeta na stałe wpisały się w kalendarz uroczystości I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu.

Czytaj więcej
Dzień Otwartych Koszar

10 maja 2024 r. klasy II i III oddziału przygotowania wojskowego I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu wzięły udział w Dniu Otwartych Koszar zorganizowanym przez jednostkę patronacką z Leszna.

Czytaj więcej
Ekologiczny Pokaz Mody

Kwietniowe zadanie w ramach Szkolnej Ligi Klas I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu nawiązywało do obchodzonego w tym miesiącu Dnia Ziemi.

Czytaj więcej