Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Aktualności - I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu
Lekcja w kinie

W dniu 25 września, wybrane klasy pierwsze i drugie I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu wzięły udział w tzw. „lekcji  w kinie”. 

Czytaj więcej
Spotkanie z absolwentkami

W dniu 19 września odbyły się spotkania uczniów klasy IIB i IIIBp z zaproszonymi absolwentkami, które pięć lat temu ukończyły klasę o profilu biologiczno-chemicznym w I Liceum Ogólnokształcącym w Rawiczu.

Czytaj więcej
Zawody Strzeleckie w ramach Akcji Lato z LOK

W dniu 16 września 2023 roku na strzelnicy Rawickiego Bractwa Kurkowego w Rawiczu przy ul. Targowej odbyły się drużynowe zawody strzeleckie w ramach Akcji Lato z LOK – 2023 z okazji Dnia Wojska Polskiego o Puchar Prezesa Zarządu Powiatowego Ligi Obrony Kraju w Rawiczu.

Czytaj więcej
Salon Maturzystów Wrocław 2023

W dniu 13.09.2023 r. uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu wzięli udział we Wrocławskim Salonie Maturzystów na Politechnice Wrocławskiej, organizowanym przez wydawnictwo Perspektywy, pod honorowym patronatem: Wojewody Dolnośląskiego, Prezydenta Wrocławia, Kuratorium Oświaty we Wrocławiu o…

Czytaj więcej
Narodowe Czytanie

9 września, punktualnie o godzinie 12, na dziedzińcu multibiblioteki w Rawiczu odbyła się dwunasta już edycja Narodowego Czytania.

Czytaj więcej
Ostatnie pożegnanie

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Radosława Grobelskiego – naszego wspaniałego kolegi, przyjaciela i wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego oraz służb mundurowych w naszej szkole.

Czytaj więcej
Podsumowanie roku szkolnego 2022/2023

I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu jest niezwykle atrakcyjną propozycją edukacyjną dla absolwentów klas ósmych szkół podstawowych i to nie tylko pod kątem kształcenia ale i całego wachlarza możliwości, które szkoła oferuje swoim uczniom.

Czytaj więcej
55 lat od matury

8 lipca 2023 roku w murach naszej szkoły gościliśmy absolwentów naszego liceum, którzy to swój egzamin dojrzałości zdawali w 1968 roku, dokładnie 55 lat temu.

Czytaj więcej
Zakończenie roku szkolnego

Dnia 23 czerwca, w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, punktualnie o godzinie 9.00, rozpoczęła się akademia kończąca rok szkolny 2022/2023.

Czytaj więcej