I LO z Rawicza reprezentowali: Mikołajczyk Hubert, Demut Michał, Popiel Piotr, Bielecki Oskar, Knopisz Maciej, Śmieszchała Mikołaj, Durczewski Mateusz oraz Pertkiewicz Dawid.

W pierwszym meczu półfinałowym nasza drużyna rywalizowała z ZSZ w Wolsztynie, gdzie po słabym i dość nerwowym początku z każdą minutą nasi chłopacy się rozkręcali i grali spokojniej - odnosząc dość wysokie zwycięstwo: 55 - 28. W drugim meczu półfinałowym rywalizowały  ZSZ z Gostynia z Zespołu Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie. Po wyrównanej pierwszej połowie, zespół z Gostynia zagrał lepiej drugą połowę,. odnosząc zwycięstwo 56 - 40. W meczu o III miejsce rywalizowały drużyny z Wolsztyna i Leszna, w tym meczu lepsi okazali się chłopacy z Wolsztyna - wygrywając: 52 - 40, natomiast w meczu o I miejsce nasi chłopacy zmierzyli się z ZSZ z Gostynia,  gdzie od samego początku zagrali bardzo dobrze w obronie i skutecznie w ataku, co pozwoliło kontrolować spokojnie mecz do samego końca i panowie odnieśli zwycięstwo:  59 - 34.