Otwarcia turnieju dokonał dyrektor szkoły pan Arnold Ratajski. W rozgrywkach wystartowało 5 drużyn z powiatu ze szkół ponadpodstawowych: w Miejskiej Górce, Jutrosinie, Bojanowie, ZSZ w Rawiczu i I LO w Rawiczu. Już pierwszy mecz naszej drużyny z zawodnikami z Miejskiej Górki przebiegał w zaciętej rywalizacji i zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść przeciwnika. Kolejne dwa mecze z Jutrosinem i Bojanowem nasza kadra zwyciężyła 2:0. Ostatni mecz, mimo podjętej próby walki zakończył się wygraną 2:0 dla Zespołu Szkół Zawodowych. Kolejność po ukończeniu wszystkich meczów: ZSZ w Rawiczu 1 miejsce, Miejska Górka 2 miejsce, I LO w Rawiczu 3 miejsce, Bojanowo 4 miejsce i ZS z Jutrosina 5 miejsce.

W Kadrze I LO zagrali: Łusiarczyk Bartosz, Matysiak Michał,  Pawluś Tymoteusz, Stachowiak Mateusz, Trzcieliński Kacper, Warczewski Kacper, Wlekliński Ziemowit, Dworniczak Olaf, Kwieciński Marceli, Zakrzewski Maciej.

W organizacji turnieju pomagały dziewczyny z klasy 1B1: Marzęcka Kornelia, Włodarczyk Julia, Świergocka Zuzanna, Dzierla-Frąszczak Wanessa, Stefaniak Zofia, Jurdeczka Zofia, Kryś Weronika, Kozołup Zuzanna.

Gratulujemy zawodnikom uzyskanego wyniku!

Dziękujemy sędziom głównym: pani Monice Żurek i panu Arnoldowi Ratajskiemu za sędziowanie w turnieju.

Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przygotowaniu zwodów a sędziom młodzieżowym za zaangażowanie i pracę podczas zawodów.

Tomasz Maruwka