Do rywalizacji w Finale Powiatowym Dziewcząt w Siatkówce stanęło 5 drużyn ze szkół ponadpodstawowych z: Bojanowa, Jutrosina, Miejskiej Górki, ZSZ z Rawicza i I LO w Rawiczu. Drużyny rozegrały spotkania systemem ”każdy z każdym”. Nasze zawodniczki z I LO  od samego początku rozpoczęły spotkanie skoncentrowane, z uporządkowaną grą, zdobywając dużą ilość punktów mocną zagrywką. Wygrały pierwszy mecz z ZS z Jutrosina 2:0 i  takim wynikiem, bez straty seta pokonały wszystkie drużyny w zawodach wygrywając w Finale Powiatowym w roku szkolnym 2023/2024! W naszej kadrze zagrały: Arnold Patrycja, Bochniak Martyna,  Borek Maja, Skotarek Anastazja, Marzęcka Kornelia, Kunysz Aleksandra, Kędzia Magdalena, Jurdeczka Zofia, Kaczmarek Amelia, Musielak Roksana, Owczarzak Zuzanna, Świergocka Zuzanna.  

Nad przebiegiem turnieju czuwali sędziowie: Monika Żurek i Janek Lorek. W organizacji zawodów pomagali sędziowie młodzieżowi: Viktoria Kopiyka, Nicola Spychała, Katarzyna Panas, Julia Ławniczak, Julia Małecka, Antonina Michalewicz, Blanka Szymczak, Eliza Świtała.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji turnieju a naszej kadrze dziewczyn gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesu w Finale Rejonowym!