W zawodach uczestniczyły szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z powiatu rawickiego. W kategorii szkół ponadpodstawowych wystartowały drużyny męskie z I LO w Rawiczu i ZSZ w Rawiczu a w kategorii dziewcząt I LO w Rawiczu. W naszej drużynie popłynęli:

Kobiety:

Bartkowiak Karolina, Nochelska Zuzanna, Salamońska Natalia, Pokładek Martyna, Kusztelak Karolina, Wendzonka Iga

Mężczyźni:

Maruwka Adrian, Giezek Jan, Małyga Wojciech, Golebka Jan, Matysiak Michał, Dworniczak Olaf

Zespół dziewcząt I LO w Rawiczu ukończył wyścig na pierwszym miejscu z czasem 3:16,64. Chłopcy z czasem 2:50,65 uzyskali drugą pozycję za zespołem . Tym samym licealiści wywalczyli awans do Finału Wojewódzkiego w Poznaniu w listopadzie!

W wyścigach indywidualnych nasi licealiści zwyciężyli w następujących konkurencjach :