W dniu 26 stycznia 2023 roku w sali sportowej I LO w Rawiczu odbył się Finał Powiatu Rawickiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji stanęły 3 drużyny żeńskie i 4 drużyny męskie z naszego powiatu.

W drużynie dziewcząt  I LO wystartowały: Stanek Natasza, Dworniczak Katarzyna, Gil Nadia, Kunysz Aleksandra, Sikora Aleksandra, Arnold Patrycja, Zielińska Amelia, Skotarek Anastazja. W drużynie męskiej I LO zagrali: Demut Michał, Durczewski Dawid, Durczewski Mateusz, Łopuszyński Aleksander, Łusiarczyk Bartosz, Pawluś Tymoteusz, Stachowiak Mateusz, Ślęzak Igor.

Rozgrywki odbyły się systemem gry każy z każdym.

W grupie dziewcząt wygrała drużyna I LO w Rawiczu, drugie miejsce uzyskały zawodniczki ZSP-T CKU w Bojanowie a trzecią pozycję zajęły uczennice ZSZ w Rawiczu. W grupie męskiej pierwsze miejsce uzyskała szkoła ZSZ w Rawiczu, drugie miejsce ZSP-T CKU w Bojanowie, trzecie miejsce I LO w Rawiczu i czwarte miejsce ZS z Jutrosina.

Gratulujemy zwycięstwa naszym wspaniałym siatkarkom i trzeciego miejsca drużynie męskiej. Życzymy naszym zawodniczkom powodzenia w finale rejonowym!