W zawodach uczestniczyły szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z powiatu rawickiego. W kategorii szkół ponadpodstawowych wystartowały drużyny męskie z I LO w Rawiczu i ZSZ w Rawiczu, a w kategorii dziewcząt I LO w Rawiczu. W naszej drużynie popłynęli:

Kobiety:

Bartkowiak Karolina, Nochelska Zuzanna, Salamońska Natalia, Cugier Milena, Siama Marta, Kusztelak Karolina, Konieczny Anastazja, Ostrowska Julia

Mężczyźni:

Maruwka Adrian, Gąsior Tomasz, Demut Michał, Bielecki Oskar, Ciemniak Maciej, Giezek Jan, Małyga Wojciech

W pierwszej kolejności wystartowały drużyny sztafetowe. Zespoły I LO w Rawiczu ukończyły wyścigi na pierwszym miejscu (dziewczęta z czasem 3:17,36; chłopcy z czasem 2:45,79). Tym samym licealiści wywalczyli awans do Finału Wojewódzkiego w Poznaniu w listopadzie!

W wyścigach indywidualnych, w kategorii męskiej, licealiści zwyciężyli we wszystkich konkurencjach :