Celem Konkursu jest rozwijanie pasji poznawczej wśród młodych badaczy Ziemi Ojczystej,

pogłębianie wiadomości o miejscu zamieszkania i różnych zakątkach kraju poznawanych indywidualnie lub zespołowo podczas wędrówek oraz kształtowanie wśród dzieci i młodzieży umiejętności dokumentowania poznawanych obiektów przy pomocy: fotografii, rysunków, mapek, nagrań dźwiękowych, filmowych i innych metod.

Miło mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli duży sukces i zajęli następujące miejsca w finale wojewódzkim:

  • II miejsce w kategorii prac indywidualnych Kinga Gąsiorowska (III k) za pracę pt.  „Rawicz z dziada pradziada”
  • II miejsce w kategorii prac indywidualnych Magdalena Kowalska (III k) za pracę pt.  „Moja miejscowość - Bojanowo”

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się klasycystycznym gmachu Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu.   

GRATULUJEMY!

                                                                                                                      Opracował:

                                                                                                                                                    Andrzej Lisek