Po bardzo dobrych występach oba zespoły awansowały do najlepszej ósemki turnieju. W ćwierćfinale dziewczęta trafiły na bardzo silny zespół z Piły. Po ambitnej i dobrej grze musiały uznać wyższość rywalek, które – jak się później okazało – wygrały cały turniej. Ostatecznie nasze zawodniczki zajęły 6. miejsce, potwierdzając przynależność do najlepszych drużyn w Wielkopolsce. 

Chłopcy natomiast w ćwierćfinale zmierzyli się z drużyną II LO z Gniezna. Po bardzo wyrównanym spotkaniu przegrali nieznacznie 5:7. Podobnie jak dziewczęta, zakończyli turniej na 6. miejscu, również potwierdzając swoją wysoką pozycję w województwie. 

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych! 

Skład zespołu dziewcząt: Oliwia Kempa, Natalia Wolna, Julia Kułaczkowska, Malwina Mucha 

Skład zespołu chłopców: Jakub Molski, Maciej Zakrzewski, Ignacy Stelmaszczyk 

Opiekun: Jacek Niemczynowski oraz Filip Radel, uczeń 3 klasy.