Fantastyczny turniej rozegrały nasze koszykarki, które po świetnych meczach wywalczyły I miejsce i tym samym zapewniły sobie awans do finału wojewódzkiego. Ogromne brawa należą się również naszym koszykarzom, którzy po bardzo wyrównanych i pełnych emocji spotkaniach zajęli II miejsce, również premiowane awansem do finału wojewódzkiego. 

Jesteśmy niezwykle dumni z postawy naszych zawodniczek i zawodników, którzy pokazali ogromne zaangażowanie, wolę walki i sportowego ducha. Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz opiekunom! 

Trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy podczas finału wojewódzkiego, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek — 18 maja 2026 roku w Opalenicy. Powodzenia! 

Dziewczęta: Natalia Wolna, Julia Kułaczkowska, Malwina Mucha 

Chłopcy: Jakub Molski, Maciej Zakrzewski, Ignacy Stelmaszczyk, Bartosz Rzeźnik 

Opiekunowie: Jacek Niemczynowski oraz Filip Radel uczeń klasy 3b1.