DSCN3118 3 grudnia 2020 r. został przeprowadzony etap szkolny XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.
Z uwagi na sytuację pandemiczną w kraju zawody szkolne zostały zorganizowane zdalnie. Każdy
z uczestników otrzymał do napisania test składający się z 50 pytań o różnej punktacji. W tym roku do Olimpiady zgłosiło się 5 uczniów naszej szkoły.

Jest nam tym bardziej miło poinformować, że Piotr Heinze, uczeń klasy 2AP uzyskał wynik z etapu szkolnego Olimpiady, pozwalający na udział w etapie okręgowym. Tym samym Piotr stał się pierwszym uczniem naszej szkoły, który uzyskał kwalifikacje do II etapu olimpiady. Gratulujemy!

Etap okręgowy tegorocznej olimpiady odbył się w dniu 4 marca. W związku z aktualną sytuacją pandemiczną również i ten etap był zorganizowany zdalnie, przy pomocy specjalnej aplikacji stworzonej przez organizatorów. Piotr pisał test w szkole pod opieką członka komisji szkolnej olimpiady. Hasło tegorocznej Olimpiady to: „Biznes w uwarunkowaniach zrównoważonego rozwoju”.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za uzyskanie dobrego wyniku na teście!

 

Dariusz Flasza- nauczyciel przedsiębiorczości i j. niemieckiego

DSCN3120