WSPÓŁPRACA Z PUNKTEM POŚREDNICTWA PRACY (OHP) W RAWICZU

Czytaj więcej: WSPÓŁPRACA Z PUNKTEM POŚREDNICTWA PRACY (OHP) W RAWICZU

5 grudnia 2017 r. w naszej szkole rozpoczęła się realizacja porozumienia pomiędzy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Lesznie a I Liceum Ogólnokształcącym.

 

 

 

 

 

MEMORIAŁ URSZULI MARCINIAK - ELIMINACJE SZKOLNE KONKURSU ŁAMIGŁÓWEK DIAGRAMOWYCH

Czytaj więcej: MEMORIAŁ URSZULI MARCINIAK - ELIMINACJE SZKOLNE KONKURSU ŁAMIGŁÓWEK DIAGRAMOWYCH12 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje do Memoriału Urszuli Marciniak.

 

 

 

 

 

I LO NA NARTACH I SNOWBOARDZIE

Czytaj więcej: I LO NA NARTACH I SNOWBOARDZIEW dniach 09-11.03.2018 r. uczniowie naszej szkoły przebywali w Szklarskiej Porębie, trenując i startując w  Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz.


 

 

 

AKADEMICKI DZIEŃ W LICEUM

Czytaj więcej: AKADEMICKI DZIEŃ W LICEUMW dniu 12 marca 2018 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie uczniów klas maturalnych z ubiegłorocznym maturzystą z klasy matematyczno-fizycznej – Aleksandrem Piechowiakiem, który w atrakcyjny sposób promował swoją uczelnię – Politechnikę Wrocławską.

 

 

 

XIX LICEALIADA

     

DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY - "Czy film animowany może być równorzędnym wobec innych dyskursów narzędziem rozprawy z narodowymi stereotypami?"

Czytaj więcej: DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY - Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego, szczegóły w artykule.

 

 

 

 

EDUKACJA PRAWNA LICEALISTÓW

Czytaj więcej: EDUKACJA PRAWNA LICEALISTÓWW I Liceum Ogólnokształcącym, na mocy porozumienia podpisanego z Prezesem Sądu Rejonowego  w Rawiczu,  realizowany jest Program Edukacja Prawna Młodzieży.

 

 

 

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI

ZEBRANIA Z RODZICAMI

27.III.2018 r.

17.00– SPOTKANIE  Z WYCHOWAWCĄ

17.30 -18.30- INDYWIDUALNE KONSULTACJE RODZICÓW Z NAUCZYCIELAMI

                                 

KLASA (profil nauczania)

WYCHOWAWCA

SALA

1A (matematyczny)

M. Niedźwiadek

3

1B (biologiczny)

E. Franciszkiewicz-Łakoma

14

1C (humanistyczny, dziennikarsko-prawny)

 

I. Guzikowska

 

2

1D (ogólny)

K. Chromicz

28

1K (mundurowy)

E. Jagodzińska

10

2A (matematyczny)

A. Lisek

27

2B (biologiczny)

D. Flasza

20

2C (humanistyczny)

I. Seifert

11

2D (ogólny)

E. Juszkowska

6

3A (matematyczno-fizyczny)

D. Żyto

13

3B(biologiczno-chemiczny)

I. Komisarska

23

3C (humanistyczny,

        matematyczno-geograficzny)

K. Popiel

12

3A2(ogólny,

         biologiczno-chemiczny)

J. Kaczmarek

4

3B2 (humanistyczny)

M. Maćkowiak

15

 

NASI UCZNIOWI SZLIFUJĄ UMIEJĘTNOŚCI DEBATOWANIA

Czytaj więcej: NASI UCZNIOWI SZLIFUJĄ UMIEJĘTNOŚCI DEBATOWANIAW piątek 9 marca 2018 roku zaczęły się w Poznaniu eliminacje do VI Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich. Świetny zespół z naszej szkoły w składzie: Robert Matysiak z II A, Bartosz Wolny z II C oraz Kamil Moliński i Aleksander Kubacki z I C zmierzył się z tematami, które wielu mogłyby przerazić. Panowie losowali zarówno strony opozycji, jak propozycji i mierzyli się z zespołami z Gdańska, Bydgoszczy, Konina czy Poznania.

 

KONKURS MATEMATYCZNY „MATGURA”

Czytaj więcej: KONKURS MATEMATYCZNY „MATGURA”Dnia 27 lutego 2018r. odbył się etap szkolny VI MIĘDZYPOWIATOWEGO PRZEDMATURALNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „MATGURA”. Konkurs organizowany jest przez Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno – Pedagogicznego w Górze.