DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY "Schody"

Czytaj więcej: DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY Zapraszamy na kolejny Dyskusyjny Klub Filmowy!

ŻYCZENIA WIELKOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, 
Nauczyciele, Wychowawcy,
Pracownicy oświaty,
Rodzice, Uczniowie
wielkopolskich szkół i placówek

ZŁOTO SZWEDZKIEJ SZTAFETY DZIEWCZĄT I BRĄZ AGATY SAMIŁO NA 800m

Czytaj więcej: ZŁOTO SZWEDZKIEJ SZTAFETY DZIEWCZĄT I BRĄZ AGATY SAMIŁO NA 800mMimo przejmującego chłodu reprezentanci naszego liceum znakomicie startowali na Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w Poznaniu. Agata Pietrzak ze skręconą kostką walczyła z rywalkami, zimnem i bólem nogi w chodzie na dystansie 2000m i zajęła szóste miejsce.

SUKCESY W PRZEŁAJACH

Czytaj więcej: SUKCESY W PRZEŁAJACHW tegorocznej edycji Indywidualnych Biegów Przełajowych dziewczyny z I LO wygrały w obu kategoriach wiekowych a panowie zajęli dwa miejsca tuż za podium.

WROCŁAWSKI SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2015

Czytaj więcej:  WROCŁAWSKI SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2015Dzień 28 września 2015 r. uczniowie klas  maturalnych I LO w Rawiczu mogą uznać za udany i pożyteczny w planowaniu ich kariery naukowej i zawodowej.

SZTAFETY PRZEŁAJOWE - I LO W FINALE WOJEWÓDZKIM

Czytaj więcej: SZTAFETY PRZEŁAJOWE - I LO W FINALE WOJEWÓDZKIMW środę 23 września na stadionie żużlowym w Rawiczu rywalizowały ze sobą sztafety dziewcząt  i chłopców na dystansach 10 x 800m i 10 x 1000m.Nasza szkoła miała także swoich reprezentantów.

SUKCESY LEKKOATLETÓW W WOLSZTYNIE

Czytaj więcej: SUKCESY LEKKOATLETÓW W WOLSZTYNIEDziewczyny z I LO okazały się niedoścignione na wolsztyńskiej bieżni. Wygrały rywalizację na 200m, 800m i sztafetę szwedzką (100+200+300+400).Patrycja Twardowska ustanowiła rekord życiowy w skoku w dal, a Adam Szajerka  pchnął kulę na odległość 13,04 cm i także wystartuje  na Mistrzostwach Wielkopolski w Poznaniu.

SPOTKANIE ZE ŚREDNIOWIECZNYM ŚWIATEM

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image //images/galeria/wykladbednarek/1lorawicz_wyklad_bednarek_1.jpg
There was a problem loading image //images/galeria/wykladbednarek/1lorawicz_wyklad_bednarek_1.jpg

Czytaj więcej: SPOTKANIE ZE ŚREDNIOWIECZNYM  ŚWIATEMW czwartek 01 października gościliśmy w naszej szkole dra Bogusława Bednarka – nauczyciela akademickiego, wykładowcę na Uniwersytecie Wrocławskim.

DYSKUSYJNY KLUB EDUKACYJNY

Czytaj więcej: DYSKUSYJNY KLUB EDUKACYJNYZapraszamy do wzięcia udziału w nowym przedświęwzięciu. Dyskusyjny Klub Edukacyjny rusza już siódmego października, więcej informacji w artykule.

NIESPODZIANKI Z OKAZJI DNIA CHŁOPCA!

Czytaj więcej: NIESPODZIANKI Z OKAZJI DNIA CHŁOPCA!Dnia 30 września 2015 r. Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, z pomocą dziewczyn klas pierwszych i drugich, przygotował niespodziankę dla męskiej części społeczności szkolnej z okazji Dnia Chłopca.