LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO

Czytaj więcej: LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGOZachęcamy do zapoznania się z treścią listu.

 

 

 

 

Z WIZYTĄ W REDAKCJI „ŻYCIA RAWICZA”

Czytaj więcej: Z WIZYTĄ W REDAKCJI „ŻYCIA RAWICZA”W czwartek 15.11.2018r. uczniowie klas I D i II K, zainteresowani dziennikarstwem, wraz z opiekunem Panią Martą Maćkowiak odwiedzili redakcję „Życia Rawicza”. Redaktor naczelna Pani Anna Gauza opowiedziała uczestnikom spotkania, na czym polega praca dziennikarza i jakie są różnice pomiędzy gazetą a portalem internetowym. 

ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA TYTONIU

Czytaj więcej: ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA TYTONIUŚwiatowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu przypada zawsze w trzeci czwartek listopada  i promuje zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia. W tym dniu wszyscy palacze zachęcani są do tego, aby przynajmniej na jeden dzień podjęli próbę zaprzestania palenia.  

WYWIAD Z OLIWIĄ MACIEJAK - PRZEWODNICZĄCĄ SU

Czytaj więcej: WYWIAD Z OLIWIĄ MACIEJAK - PRZEWODNICZĄCĄ SUZapraszamy do obejrzenia wywiadu z Oliwią Maciejak - Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lTz73vDXzkM&feature=share&fbclid=IwAR1V4GT7AyS4SxhYgHPQn9kJnkwniiQV_4Sl8-nVJk80WiOW_NDttB_QaYc

POWIATOWY FINAŁ W PIŁCE HALOWEJ W LICEALIADZIE

Czytaj więcej:  POWIATOWY FINAŁ  W PIŁCE HALOWEJ W LICEALIADZIEWe wtorek, 13.11.2018 r. na sali sportowej  I LO w Rawiczu rozegrano turniej w ramach  Powiatowego Finału w Piłce Halowej w Licealiadzie. Do turnieju przystąpiło 5 zespołów z powiatu: ZSZ w Rawiczu, ZSPT w  Bojanowie, ZS w Miejskiej  Górce,  ZS w Jutrosinie oraz I LO w Rawiczu. 

DKF - 15.11.2018

 

 

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Czytaj więcej: ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCISpołeczność naszej szkoły wzięła udział w powiatowo-gminnych uroczystościach z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Klasy mundurowe IK i IIK uświetniły oprawę tych uroczystości. Fotorelacja ujęta w obiektywie Piotra Flaszy z klasy IIA.  

KADECI W PRZEDSZKOLU

Czytaj więcej: KADECI W PRZEDSZKOLU9 listopada 2018 r. grupa kadetów z II klasy mundurowej I LO  złożyła wizytę swoim młodszym kolegom i koleżankom w Przedszkolu nr 3 im. Krasnala Hałabały w Rawiczu. 

KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH – „DLA CIEBIE POLSKO”

Czytaj więcej: KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH – „DLA CIEBIE POLSKO”9 listopada 2018r. w sali sportowej I LO społeczność szkolna obejrzała niezwykły koncert pieśni patriotycznych „Dla Ciebie Polsko” w wykonaniu: Agaty Nadrowskiej, Aleksandra Kubackiego, Mieszka Jankowskiego, Roberta Matysiaka i Jana Normanna. 

Po Wypłacie: Pierwsze Wydanie

Czytaj więcej: Po Wypłacie: Pierwsze WydanieW tym wydaniu: https://en.calameo.com/read/0057516620d101317100b

• Sposoby na łatwą naukę. 
• Nowości ze świata mody i urody.
• Recenzje ciekawych filmów.
• Czym różni się Wszystkich Świętych od Halloween?
• Historia zapomnianego sportu.
                         • Odzyskanie niepodległości przez Polskę.

 

                           Miłej lektury życzy Redakcja „Po wypłacie"