SZTAFETY PRZEŁAJOWE - I LO W FINALE WOJEWÓDZKIM

Czytaj więcej: SZTAFETY PRZEŁAJOWE - I LO W FINALE WOJEWÓDZKIMW środę 23 września na stadionie żużlowym w Rawiczu rywalizowały ze sobą sztafety dziewcząt  i chłopców na dystansach 10 x 800m i 10 x 1000m.Nasza szkoła miała także swoich reprezentantów.

SUKCESY LEKKOATLETÓW W WOLSZTYNIE

Czytaj więcej: SUKCESY LEKKOATLETÓW W WOLSZTYNIEDziewczyny z I LO okazały się niedoścignione na wolsztyńskiej bieżni. Wygrały rywalizację na 200m, 800m i sztafetę szwedzką (100+200+300+400).Patrycja Twardowska ustanowiła rekord życiowy w skoku w dal, a Adam Szajerka  pchnął kulę na odległość 13,04 cm i także wystartuje  na Mistrzostwach Wielkopolski w Poznaniu.

SPOTKANIE ZE ŚREDNIOWIECZNYM ŚWIATEM

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image //images/galeria/wykladbednarek/1lorawicz_wyklad_bednarek_1.jpg
There was a problem loading image //images/galeria/wykladbednarek/1lorawicz_wyklad_bednarek_1.jpg

Czytaj więcej: SPOTKANIE ZE ŚREDNIOWIECZNYM  ŚWIATEMW czwartek 01 października gościliśmy w naszej szkole dra Bogusława Bednarka – nauczyciela akademickiego, wykładowcę na Uniwersytecie Wrocławskim.

DYSKUSYJNY KLUB EDUKACYJNY

Czytaj więcej: DYSKUSYJNY KLUB EDUKACYJNYZapraszamy do wzięcia udziału w nowym przedświęwzięciu. Dyskusyjny Klub Edukacyjny rusza już siódmego października, więcej informacji w artykule.

NIESPODZIANKI Z OKAZJI DNIA CHŁOPCA!

Czytaj więcej: NIESPODZIANKI Z OKAZJI DNIA CHŁOPCA!Dnia 30 września 2015 r. Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, z pomocą dziewczyn klas pierwszych i drugich, przygotował niespodziankę dla męskiej części społeczności szkolnej z okazji Dnia Chłopca.

KONFERENCJA ATP W POZNANIU

Czytaj więcej: KONFERENCJA  ATP  W  POZNANIUZakończył się II rok realizacji w naszej szkole innowacyjnego projektu pt. „Akademia Talentów Przyrodniczych – podwyższenie jakości kształcenia kompetencji naukowych i przyrodniczych w szkołach ponadgimnazjalnych w ramach przedmiotu Ekologia Krajobrazu”.

XIII POWIATOWY ZLOT KRAJOZNAWCZY - MIEJSKA GÓRKA 2015 OGÓLNOPOLSKA MIĘDZYPOKOLENIOWA SZTAFETA TURYSTYCZNA W RAMACH PROJEKTU „RAZEM NA SZLAKU”

Czytaj więcej: XIII POWIATOWY ZLOT KRAJOZNAWCZY - MIEJSKA GÓRKA 2015  OGÓLNOPOLSKA MIĘDZYPOKOLENIOWA  SZTAFETA ...W tym roku szkolnym Zlot Krajoznawczy miał szczególny charakter – turyści powiatu rawickiego przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Zarząd Główny PTTK w Warszawie pod hasłem „Razem na szlaku”. Do akcji zostali zaproszeni wszyscy – dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy, by wspólnie pokazać, że turystyka jest dla wszystkich i wspaniale łączy pokolenia na turystycznych ścieżkach.

MISTRZOSTWA POWIATU RAWICKIEGO - LICEALIADA

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA POWIATU RAWICKIEGO - LICEALIADA18 września 2015 roku na stadionie OSiR w Rawiczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego Licealiada w Lekkiej Atletyce. Oprócz uczniów z naszej szkoły w zawodach udział brali reprezentanci ZS Miejska Górka, ZS Bojanowo, ZS Jutrosin, ZSZ Rawicz i ZS 3 Rawicz.

LOSY ABSOLWENTÓW 2015

Czytaj więcej: LOSY ABSOLWENTÓW 2015 Początek października to ważny moment dla tegorocznych maturzystów, którzy rozpoczną kolejny etap edukacji - tym razem już na wyższych uczelniach. Jakie były preferencje absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu? Jakie kierunki wybrali? Czy wyniki na świadectwie maturalnym wystarczyły do podjęcia wymarzonych studiów?

PODZIĘKOWANIE

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image //images/IMG(1).jpg
There was a problem loading image //images/IMG(1).jpg

Czytaj więcej: PODZIĘKOWANIE