NA STUDNIÓWCE NIE TYLKO POLONEZ

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://strona2013.1lorawicz.pl/images/Galeria/studniowka15/14.JPG
There was a problem loading image http://strona2013.1lorawicz.pl/images/Galeria/studniowka15/14.JPG

1424 stycznia br., na symboliczne 100 dni przed maturą, tegoroczni maturzyści I LO w Rawiczu bawili się na studniówce w restauracji Maria. Uroczystego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Łucja Dera, życząc wszystkim sukcesów na maturze i szampańskiej zabawy podczas balu.

 Ze strony uczniów pojawiły się  podziękowania i kwiaty dla wychowawców klas trzecich, dyrekcji szkoły, a także dla rodziców, którzy byli organizatorami uroczystości. W ich imieniu głos zabrał  Pan Maciej Hodura, przewodniczący Rady Rodziców. 

Na studniówce bawiło się ponad dwieście osób: uczniowie z pięciu klas z osobami towarzyszącymi  oraz nauczyciele. Zabawa trwała do rana, a noc należała z pewnością do wyjątkowych. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć z klasą i wychowawczyniami, które  uhonorowano  tytułami miss.

Pierwszym tańcem, zgodnie z wieloletnią  tradycją, był  polonez, do którego młodzież  przystąpiła w dwóch turach.  Z gracją wykonany układ stanowił  zapowiedź  dalszych atrakcji wieczoru. A te były wyjątkowe. Kilkudziesięcioosobowa grupa licealistów  wraz z nauczycielami  wychowania fizycznego zaprezentowała układ choreograficzny do muzyki   zespołu Bee Gees. Atmosferę lat 70-tych  podkreśliły charakterystyczne dla tego okresu stroje Flower Power i peruki.  Równie udany był następny pokaz, kiedy to za sprawą gorących rytmów Bailando  przenieśliśmy się w  lata 90-te. Oba  występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.  

Gratulujemy  młodzieży umiejętności tanecznych, swobody ruchów i ekspresji.  Dziękujemy za wspólną zabawę.

Zespół redakcyjny I LO