PUCHAR DLA „POMARAŃCZEK”

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://strona2013.1lorawicz.pl/images/Galeria/pomaranczka/zdjęcie_głowne.jpg
There was a problem loading image http://strona2013.1lorawicz.pl/images/Galeria/pomaranczka/zdjęcie_głowne.jpg

zdjęcie głowne

4 listopada 2014 roku zainaugurowana została IV edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora I LO w Rawiczu. Do zmagań zgłosiło się 6 drużyn. Turniej został oficjalnie otwarty przez Panią Dyrektor Łucję Derę.

Po zakończeniu fazy grupowej, odpadły dwie najsłabsze drużyny: "Actimele" i "Dajcie nam wygrać", które zajęły miejsca w dolnej części tabeli.

W meczu o 3. miejsce spotkały się ekipy: "Gramsztyks dla Andrzeja" oraz "Klapki Kubota". Zwyciężył pierwszy z wymienionych zespół, pokonując rywala 5:2.

Do finału dotarły drużyny o bardzo egzotycznych nazwach: "Pomarańczka" i "Baja Bongo". Po zaciętym meczu, wszyscy byli bardzo zadowoleni. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3 dla "Pomarańczek" i to one zdobyły upragniony puchar. Zwycięscy wystąpili w składzie: Bartosz Urban, Bartosz Wojtera, Kamil Ślęzak, Jakub Siecla, Bartosz Godyla, Bartosz Michalczak, Mikołaj Kląskała.

Zawodników wyróżniono również za osiągnięcia indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju, zdobywcą 6 bramek, okazał się Jakub Sielca, mimo iż do samego końca po piętach deptał mu Hubert Skowroński (5 bramek). Za najlepszego bramkarza turnieju uznany został Tomasz Murawka.

Na koniec odrobina statystyk. Podczas wszystkich zmagań w sali sportowej padło 36 bramek (w tym 1 samobójcza). Łącznie na parkiecie wystąpiło 45 zawodników. Niestety, nie obyło się bez kontuzji. Na szczęści - wszyscy przeżyli.

Samorząd Uczniowski złożył podziękowania dyrekcji szkoły i nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc przy organizacji IV Halowego Turnieju Piłki Nożnej.

Samorząd Uczniowski