LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD OGÓLNOPOLSKICH

 

ROK SZKOLNY

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

OLIMPIADA

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

 1970/1971

 Bożena Mądra

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - LAUREATKA

mgr Maria Ast

 1972/1973

 Adam Jędrkowiak

Olimpiada Astronomiczna - FINALISTA

mgr Kazimierz Wróblewski

 1976/1977

 Ryszard Piechowiak

Olimpiada Artystyczna w sekcji plastycznej - FINALISTA

mgr Janina Wałkiewicz

 1977/1978

 Piotr Drzymała

Olimpiada Języka Francuskiego - FINALISTA

mgr Anna Szczepaniak/

mgr Maria Kaczmarek

 1978/1979

 Anna Waliszewska

Olimpiada Języka Francuskiego - FINALISTKA

mgr Barbara Śnieżyńska

 1979/1980

 Małgorzata Seweryn

Olimpiada Języka Francuskiego - FINALISTKA

mgr Barbara Śnieżyńska

 1980/1981

 Małgorzata Seweryn 

Olimpiada Języka Francuskiego - LAUREATKA

mgr Barbara Śnieżyńska

 1985/1986

 Ewa Żyto

Olimpiada Biologiczna - FINALISTKA

mgr Kazimiera  Urbańska -Malepsza

 1987/1988

 Katarzyna Zaremba

Olimpiada Biologiczna - FINALISTKA

mgr Kazimiera  Urbańska -Malepsza

 1989/1990

 Edyta Wojtyczka

Olimpiada Biologiczna - FINALISTKA

mgr Kazimiera  Urbańska -Malepsza

 1989/1990

 Jarosław Bartkowiak

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym  - LAUREAT

mgr Jolanta Hryniowska

 1989/1990

 Tomasz Kajewski

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - LAUREAT

mgr Jolanta Hryniowska

 1994/1995

 Marcin Woźniak

Olimpiada Biologiczna - FINALISTA

mgr Kazimiera  Urbańska -Malepsza

 2002/2003 

 Aleksandra Niziołek

Olimpiada Historyczna - FINALISTKA

mgr Kazimiera Kirstajn

 2003/2004

 Łukasz Nowak

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - LAUREAT

mgr Kazimiera Kirstajn

 2004/2005

 Marcin Musiałowski

Olimpiada Historyczna - FINALISTA

mgr Kazimiera Kirstajn/

mgr Henryk Duda

 2005/2006

 Piotr Cieśla

Olimpiada Historyczna - LAUREAT

mgr Henryk Duda

 2005/2006

 Nastazja Lisek

Misyjna Olimpiada Znajomości  Afryki - FINALISTKA

mgr Andrzej Lisek

 2006/2007

 Nastazja Lisek

Olimpiada Historyczna -   LAUREATKA

mgr Henryk Duda

 2008/2009

 Tomasz Musielak

Olimpiada Wiedzy o Unii   Europejskiej - FINALISTA

mgr Iwona Guzikowska

 2009/2010

 Jacek Żuk

Olimpiada Literatury i Języka   Polskiego - FINALISTA

mgr Marian Przybył

 2011/2012

 Sara Konieczna

Olimpiada Filozoficzna -   FINALISTKA

mgr Anna Noga

 2018/2019

 Kamil Moliński

Olimpiada Mediewistyczna -   LAUREAT

mgr Iwona Guzikowska

 2018/2019

 Adam Świerzewski

Olimpiada Mediewistyczna -     FINALISTA

mgr Iwona Guzikowska