DSC 0138Aykut'a Ozmen- mieszkaniec Turcji  i Justine Mirabelle, mieszkanka Filipin, przez kilkanaście dni gościli w naszym liceum. Przybyli do Polski w ramach programu AISEC  i w zeszłym tygodniu opuścili już naszą szkołę. Spędzili w niej niemal trzy tygodnie. Zapewne każdy z uczniów już ich poznał- jak nie na zoorganizowanej w ich pierwszy dzień w liceum prezentacji - to na swoich zajęciach językowych.  Byli to Aykut i Justine, którzy w ramach programu międzynarodowej organizacji AISEC przyjechali do Polski, aby nauczać  o kulturze, obyczajach, tradycjach i to wszystko w języku angielskim. Oczywiśćie oni też nauczyli się czegoś o nas - goszcząc u rodzin naszych uczniów mieli okazję poznać prawie wszystkie najlepsze wyroby polskiej kuchni  oraz zwiedzić nasze miasto.  Jednak ich "nauka" nie ograniczyła się tylko do Rawicza, zwiedzili także Wrocław oraz Leszno,  w którym mieli okazję zagrać  w kręgle.Aykut i Justine byli niezwykle zaskoczeni gościnnością i otwartością uczniów, rodziców, jak i nauczycieli w szkole,  oznajmili, że z chęcią przyjadą ponownie do Polski i jeśli nadarzy się okazja, może nawet do Rawicza.

 Krzysztof  Słocki uczeń klasy IID o profilu dziennikarsko-prawnym

DSC 0125DSC 0135DSC 0140DSC 0143IMG 7185IMG 7188IMG 7201jjbkk