LICEUM NAJLEPSZE W FINALE POWIATOWYM

Na rawickiej pływalni odbył się  dniu 19.10.2018 r. Finał w Drużynowym Pływaniu. Reprezentacja I LO w Rawiczu zwyciężyła w kategorii dziewcząt i chłopców w wyścigach sztafetowych 6 x 50 m stylem dowolnym.
 Dziewczęta wystąpiły w składzie: Maciejak Oliwia, Paulina Chmielarczyk, Iga Polowczyk, Kamila Błoszyk, Aleksandra Cymerlik,  Vanessa Jęczkowiak oraz rezerwowe Weronika Maślanka i Joanna Janik.  W stylach indywidualnych nasze zawodniczki również znalazły się na podium zdobywając 1, 2 i 3 miejsca.
Reprezentacja mężczyzn w składzie: Hubert Stasiak, Hubert Niedźwiedź, Filip Kusztelak, Maksymilian Huliński, Marcin Jankowiak, Szymon Szynalski oraz Mikołaj Urbaniak pewnie zwyciężyła w wyścigu sztafetowym, a w wyścigach indywidualnych nasi uczniowie zajęli najwyższe miejsca w we wszystkich stylach.  Obydwie nasze drużyny awansowały do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Poznaniu w listopadzie. Życzymy powodzenia !