DZIEŃ PUSTEJ KLASY W NASZEJ SZKOLE

Czytaj więcej: DZIEŃ PUSTEJ KLASY W NASZEJ SZKOLENazwa święta, zainaugurowanego w 2012 roku przez grupę londyńskich nauczycieli, doskonale oddaje jego jasny i klarowny cel: sprawić, aby klasy były puste, aby choć jedną lekcję spędzić  poza budynkiem szkoły. Wszystko po to, aby promować edukację terenową – prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającą formę edukacji na świecie. 

KOLEJNY KRAJ EUROPY „ZALICZONY” !!!

Czytaj więcej: KOLEJNY KRAJ EUROPY „ZALICZONY” !!!W dniach 27 maja – 3 czerwca  2018 r.  58  uczniów  naszego liceum wraz z nauczycielami : Marzanną Niedźwiadek, Moniką Waloszek – Gąsior, Danutą Żurkowską oraz Kingą Popiel brało udział w wycieczce na Costa Brava w Hiszpanii. 

STYPENDIA 2018

Czytaj więcej: STYPENDIA 2018W zakładce UCZNIOWIE - STYPENDIA znajdują się informacje o stypendiach zarówno dla uczniów klas I i II jak i absolwentów.

XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS STATYSTYCZNY EDYCJA 2017/2018

 Czytaj więcej: XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS STATYSTYCZNY EDYCJA 2017/2018 W roku szkolnym 2017/18 uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Statystycznym.

KOLEJNE SPOTKANIE DKF

Czytaj więcej: KOLEJNE SPOTKANIE DKFDnia 13 czerwca 2018r. w sali nr 10 o godz. 15.00 zapraszamy do
Dyskusyjnego Klubu Filmowego

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA KLUBU „BOCK”

Czytaj więcej: MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA KLUBU „BOCK”Uczniowie klasy IK oraz  absolwent wzięli udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Klubu „BOCK”, których celem jest popularyzacja strzelectwa sportowego. 

LEKKA ATLETYKA "5X5"

Czytaj więcej: LEKKA ATLETYKA We wtorek 5 czerwca 2018r w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się druga seria Drużynowej Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Wzięło w niej udział pięcioro uczniów naszej szkoły i zaprezentowali się znakomicie. Wszyscy wrócili z medalami.

KADECI ZAGRALI W PAINTBALL

Czytaj więcej: KADECI ZAGRALI W PAINTBALLUczniowie klasy kadeckiej ćwiczyli swoje umiejętności interpersonalne i pracę w zespole, grając  w paintball, który jest sportem praktycznie dla każdego. 

ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU

Czytaj więcej: ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIUKażdego roku, w dniu 31 maja, obchodzony jest Światowy Dzień bez Papierosa. Zainicjowane przez Światową Organizację Zdrowia święto zwraca uwagę na zagrożenia związane z  używaniem tytoniu.

SIATKARKI ZAGRAJĄ W FINALE WOJEWÓDZKIM

Czytaj więcej: SIATKARKI ZAGRAJĄ W FINALE WOJEWÓDZKIMŚroda, 23 maja 2018 r. była bardzo szczęśliwym dniem dla Alicji Kaźmieruk i Wiktorii Kendzi. Dziewczyny w zawodach rejonu leszczyńskiego w siatkówce plażowej pokonały wszystkie rywalki, zdobyły złoty medal i awansowały do finału wojewódzkiego.