2A W SKANDYNAWII

Czytaj więcej: 2A W SKANDYNAWIIKlasa 2a pod opieką  p. N. Kopczyńskiej - Flaszy i p. M. Niedźwiadek  wróciła z wycieczki do Skandynawii. Zaczęli od Świnoujścia. 

POWIATOWY ZLOT KRAJOZNAWCZY- PAKOSŁAW 2018

Czytaj więcej:  POWIATOWY ZLOT KRAJOZNAWCZY- PAKOSŁAW 2018W tym roku uczestnicy Zlotu Krajoznawczego mieli okazję poznać ponownie gościnność i walory turystyczne Gminy Pakosław. Członkowie Koła Krajoznawczo-turystycznego I LO w Rawiczu spotkali się na miejscu zbiórki 22 IX 2018 r. na parkingu koło szkoły o godz. 815  i jadąc przez Szymanowo, Słupię Kapitulną, Chojno i Golejewko stawili się na starcie w Pakosławiu o godz. 930. 

WROCŁAWSKI SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2018

Czytaj więcej: WROCŁAWSKI SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2018Dzień 12 września 2018 r. uczniowie klas  maturalnych I LO w Rawiczu mogą uznać za udany i pożyteczny w planowaniu ich kariery naukowej i zawodowej. 

SPRZĄTANIE ŚWIATA – 25 LAT

Czytaj więcej: SPRZĄTANIE ŚWIATA – 25 LAT„Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. 

GALA XII EDYCJI PROGRAMU STYPENDIALNEGO FUNDACJI IM. MAKSYMILIANA DUDA

Czytaj więcej: GALA XII EDYCJI PROGRAMU STYPENDIALNEGO FUNDACJI IM.  MAKSYMILIANA DUDAKornelia Banaszak – uczennica klasy IIIB o profilu biologicznym oraz Patrycja Jasińska absolwentka z 2017 roku są stypendystkami Fundacji rodziny Duda im. Maksymiliana Duda. W pałacu w Pakosławiu, w obecności dyrektorów szkół i samorządowców podsumowano XII edycję Programu Stypendialnego - jednego z działań na rzecz lokalnej młodzieży. 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DEMOKRACJI WE WSPÓŁPRACY Z UNESCO

Czytaj więcej: MIĘDZYNARODOWY   DZIEŃ  DEMOKRACJI WE WSPÓŁPRACY Z   UNESCO Międzynarodowy Dzień Demokracji  to  święto obchodzone corocznie 15 września, ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 8 listopada 2007 roku, w rocznicę przyjęcia Powszechnej Deklaracji na rzecz Demokracji. Również  uczniowie  I  Liceum   Ogólnokształcącego w Rawiczu pamiętali o  tym dniu. 

ĆWICZENIA PRZECIWPOŻAROWE W RAWICKIM ZOL Z UDZIAŁEM UCZNIÓW Z KLASY MUNDUROWEJ

Czytaj więcej: ĆWICZENIA PRZECIWPOŻAROWE W RAWICKIM ZOL Z UDZIAŁEM UCZNIÓW Z KLASY MUNDUROWEJW poniedziałek, 17 września, grupa 7 uczniów z klasy mundurowej 2K (Julia Sobańska, Klaudia Kujawa, Joanna Antkowiak, Eryk Świergocki, Kacper Jarus, Maciej Turowski, Krzysztof Kowalski) uczestniczyła jako pozoranci (pacjenci szpitala)  w ćwiczeniach w rawickim szpitalu, w placówce ZOL. 

SPOTKANIE DKF-u

 

 

WARTA HONOROWA PRZY POMNIKU ŻOŁNIERZA POLSKIEGO

Czytaj więcej: WARTA HONOROWA PRZY POMNIKU ŻOŁNIERZA POLSKIEGO17 września 2018 r. młodzież z klasy kadeckiej włączyła się w oficjalne obchody 79. rocznicy agresji Związku Sowieckiego na Polskę. 

ZEBRANIA Z RODZICAMI