WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ

Czytaj więcej: WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆBieżący rok szkolny uczniowie klasy 3 c, pod opieką pani Nataszy Kopczyńskiej – Flaszy oraz pani Kingi Popiel, rozpoczęli od wycieczki klasowej do Warszawy, która miała miejsce w dniach 6-8 września 2017r.

KLASOWA WYCIECZKA BIOL-CHEMU

Czytaj więcej: KLASOWA WYCIECZKA BIOL-CHEMU5 września klasa 3b, pod opieką wychowawczyni Izabeli Komisarskiej, Pana Andrzeja Liska oraz Pani Barbary Maciejowskiej, udała się na trzydniową wycieczkę do Zakopanego, by jeszcze przed zbliżającą się maturą wspólnie spędzić jak najlepsze chwile.

DKF - INAUGURACJA V EDYCJI

Czytaj więcej: DKF - INAUGURACJA V EDYCJIDyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na kolejną edycję spotkań wszystkich zainteresowanych filmem animowanym, dokumentalnym, fabularnym etc. Zobacz plakat!

ZEBRANIA Z RODZICAMI

.

UCZNIOWIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NA KONFERENCJI NAUKOWEJ „ANALYSIS AND APPLICATIONS”

Czytaj więcej: UCZNIOWIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NA KONFERENCJI NAUKOWEJ „ANALYSIS AND APPLICATIONS”W dniach 4 – 8 września w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego odbywała się konferencja „Analysis and Applications”. Na zaproszenie organizatorów do stolicy Dolnego Śląska przyjechali najwybitniejsi matematycy naszych czasów: Jean Bourgain, Charles Fefferman, Elon Lindenstrauss i Terence Tao.

KOMUNIKAT

Czytaj więcej: KOMUNIKATMonitoring prowadzony jest przez I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz ochrony osób i mienia. Obejmuje boisko szkolne oraz salę sportową. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerami telefonów: 65 546 44 82 lub 502 528 150;   w sekretariacie szkoły czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00 lub kierując zapytanie na adres  poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Łucja Dera
Dyrektor I LO
 

ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS PIERWSZYCH

.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 I PODPISANIE POROZUMIENIA O WSPÓŁPRACY Z 4 ZIELONOGÓRSKIM PUŁKIEM PRZECIWLOTNICZYM

Czytaj więcej: UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018  I PODPISANIE POROZUMIENIA  O WSPÓŁPRACY  Z 4...W dniu 4 września 2017r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego w Rawiczu odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018.  Pani Dyrektor Łucja Dera  powitała serdecznie wszystkich zebranych na sali sportowej szkoły, przedstawiła nowo zatrudnionych nauczycieli i omówiła organizację bieżącego roku szkolnego. Szczególne słowa zachęty i otuchy skierowała do uczniów rozpoczynających naukę w liceum oraz przedstawiła wychowawców klas. Pani Dyrektor życzyła wszystkim zebranym zapału  w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz pasma sukcesów, a także  i wielu radości w bieżącym roku szkolnym.

VI EDYCJA NARODOWEGO CZYTANIA 2017 W I LO W RAWICZU

Czytaj więcej: VI EDYCJA NARODOWEGO CZYTANIA 2017 W I LO W RAWICZU2 września, w całej Polsce, odbyła się już szósta edycja projektu Narodowe Czytanie, zainicjowanego przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego, a kontynuowana przez obecnego Prezydenta Andrzeja Dudę. Tegoroczna lektura została wybrana podczas internetowego głosowania spośród czterech propozycji. Dzieło Wyspiańskiego konkurowało m.in. z Przedwiośniem Stefana Żeromskiego,Pamiątkami Soplicy Henryka Rzewuskiego iBeniowskim Juliusza Słowackiego.

ZAPROSZENIE DO NARODOWEGO CZYTANIA 2017

Czytaj więcej: ZAPROSZENIE DO NARODOWEGO CZYTANIA 2017Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli oraz zainteresowanych do udziału w szóstej edycji projektu Narodowe Czytanie, które odbędzie się 2 września 2017r. o godz. 10.00 na boisku szkolnym (w razie niepogody na auli ) I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Rawiczu.