POWIATOWY ZLOT KRAJOZNAWCZY - JUTROSIN 2016 OGÓLNOPOLSKA MIĘDZYPOKOLENIOWA SZTAFETA TURYSTYCZNA W RAMACH PROJEKTU „WĘDRUJ Z NAMI OJCZYSTYMI SZLAKAMI”

Czytaj więcej: POWIATOWY ZLOT KRAJOZNAWCZY - JUTROSIN 2016 OGÓLNOPOLSKA MIĘDZYPOKOLENIOWA  SZTAFETA  TURYSTYCZNA...W tym roku szkolnym Zlot Krajoznawczy miał ponownie szczególny charakter – turyści powiatu rawickiego przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Zarząd Główny PTTK w Warszawie pod tegorocznym hasłem „Wędruj z nami ojczystymi szlakami”.

BUDŻET OBYWATELSKI

Czytaj więcej: BUDŻET OBYWATELSKI W dniu 29 września młodzież z klas II i III spotkała się z zastępcą burmistrza  Rawicza,  Panem Pawłem Szybajem. W swym wystąpieniu Pan Szybaj omówił realizację Budżetu Obywatelskiego w minionym roku oraz przedstawił jego założenia i harmonogram przebiegu działań na kolejny, 2017r.

„POWTÓRKA PRZED...” SPOTKANIE Z HISTORIĄ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POZNAŃ, 26 WRZEŚNIA 2016 R.

Czytaj więcej: „POWTÓRKA PRZED...”   SPOTKANIE Z HISTORIĄ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  POZNAŃ, 26...26  września piętnaścioro uczniów naszej szkoły, reprezentujących klasy IIc i IIIc,  wzięło udział w „Powtórce przed …”  X Spotkaniach z historią dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowanych przez Instytut Historii UAM oraz Poznański Oddział Polskiego Towarzystwa Historycznego. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: Rozwój chrześcijaństwa na przestrzeni wieków. 

NA TROPACH WIEDZY – XIX Dolnośląski Festiwal Nauki 2016

Czytaj więcej: NA TROPACH WIEDZY – XIX Dolnośląski Festiwal Nauki 201619 września grupa uczniów z klas 1B oraz 2A2 uczestniczyła w wyjeździe na kolejną edycję Festiwalu Nauki. W tym roku udział w szerokiej ofercie wydarzeń festiwalowych uczniowie rozpoczęli od wykładów  na Uniwersytecie Medycznym: „Mumie z Tarim” a następnie  „Borelioza - prawdziwy demon czy strach na wróble. Fakty i mity o tej interesującej chorobie”.

UROCZYSTOŚĆ ODSŁONIĘCIA POMNIKA KAZIMIERZA CEPURSKIEGO

Czytaj więcej: UROCZYSTOŚĆ ODSŁONIĘCIA POMNIKA KAZIMIERZA CEPURSKIEGOW dniu 17 września na rawickim cmentarzu miała miejsce niecodzienna uroczystość, odsłonięcie  i poświęcenie pomnika na grobie Kazimierza Cepurskiego, wieloletniego profesora rawickiego liceum, założyciela SKS Sagitta, działającego w szkole od 1931r.

ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS DRUGICH I TRZECICH

ZEBRANIA Z RODZICAMI            20.IX.2016 r.

KLASY TRZECIE   godz. 16.30 – SPOTKANIE Z DYREKCJĄ SZKOŁY ( AULA )

KLASY DRUGIE i TRZECIE  godz. 17.00 – SPOTKANIE Z WYCHOWAWCĄ

 

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

2A(matematyczno-fizyczna)

D. Żyto

13

2B(biologiczno-chemiczna)

I. Komisarska ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE

23

2C (humanistyczna, matematyczno-                            geograficzna)

K. Popiel

12

2A2(ogólna, biologiczno-chemiczna)

J. Kaczmarek

2

2B2 (humanistyczna)

M. Maćkowiak

15

3A(matematyczno-fizyczna)

T. Maruwka

5

3B(biologiczno-chemiczna

       matematyczno-geograficzna)

E. Franciszkiewicz-Łakoma

14

3C (humanistyczna)

A. Noga

10

3A2(biologiczno-chemiczna)

M. Waloszek-Gąsior

30

3B2 (humanistyczna)

D. Kozica

3

 

UROCZYSTOŚĆ ODSŁONIĘCIA I POŚWIĘCENIA POMNIKA

Czytaj więcej: UROCZYSTOŚĆ ODSŁONIĘCIA I POŚWIĘCENIA POMNIKANa rawickim cmentarzu, w najbliższą sobotę odbędzie się uroczyste odsłonięcie i poświęcenie pomnika śp. Kazimierza Cepurskiego. Program przebiegu uroczystości w treści artykułu. 

ZJAZD ABSOLWENTÓW - MATURA 1966

Czytaj więcej: ZJAZD ABSOLWENTÓW - MATURA 1966Z okazji 50-lecia matury, 17 września w murach naszej szkoły odbędzie się zjazd absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu. Sprawdź szczegółowy program!

ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS PIERWSZYCH

ZEBRANIA Z RODZICAMI

13.IX.2016 r.

KLASY PIERWSZE

godz. 16.30 – SPOTKANIE Z DYREKCJĄ SZKOŁY ( AULA )

godz. 17.00 – SPOTKANIE Z WYCHOWAWCĄ

 

KLASA (profil nauczania)

WYCHOWAWCA

SALA

 

1A( matematyczny)

 

 

A. Lisek

 

27

 

1B( biologiczny)

 

 

D. Flasza

 

28

 

1C (humanistyczny)

 

 

I. Seifert

 

11

 

1D (ogólny)

 

 

E. Juszkowska

 

6

 

DKF - SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

Czytaj więcej: DKF - SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na inaugurujące spotkanie. Więcej informacji w artykule.