ĆWICZENIA PRZECIWPOŻAROWE W RAWICKIM ZOL Z UDZIAŁEM UCZNIÓW Z KLASY MUNDUROWEJ

Czytaj więcej: ĆWICZENIA PRZECIWPOŻAROWE W RAWICKIM ZOL Z UDZIAŁEM UCZNIÓW Z KLASY MUNDUROWEJW poniedziałek, 17 września, grupa 7 uczniów z klasy mundurowej 2K (Julia Sobańska, Klaudia Kujawa, Joanna Antkowiak, Eryk Świergocki, Kacper Jarus, Maciej Turowski, Krzysztof Kowalski) uczestniczyła jako pozoranci (pacjenci szpitala)  w ćwiczeniach w rawickim szpitalu, w placówce ZOL. 

SPOTKANIE DKF-u

 

 

WARTA HONOROWA PRZY POMNIKU ŻOŁNIERZA POLSKIEGO

Czytaj więcej: WARTA HONOROWA PRZY POMNIKU ŻOŁNIERZA POLSKIEGO17 września 2018 r. młodzież z klasy kadeckiej włączyła się w oficjalne obchody 79. rocznicy agresji Związku Sowieckiego na Polskę. 

ZEBRANIA Z RODZICAMI

 

 

I LO W PARADZIE Z OKAZJI 380 LECIA LOKACJI RAWICZA

Czytaj więcej: I LO W PARADZIE Z OKAZJI 380 LECIA LOKACJI RAWICZA 8 września 2018 r. w sobotnie popołudnie 30 osobowa grupa uczniów i nauczycieli I LO wzięła udział w uroczystej paradzie z okazji 380 -lecia lokacji Rawicza. 

KONKURS KULINARNY – SMAKI ZIEMI RAWICKIEJ

Czytaj więcej: KONKURS KULINARNY – SMAKI ZIEMI RAWICKIEJ8 września 2018 r. uczniowie klasy III A  o profilu    matematycznym, Robert Matysiak i Mikołaj Kolbusz,  wzięli  udział w Konkursie Kulinarnym dla młodzieży ponadgimnazjalnej powiatu rawickiego „Smaki Ziemi Rawickiej” w Gołaszynie. 

LICEALIŚCI PRZECZYTALI „PRZEDWIOŚNIE” S. ŻEROMSKIEGO

Czytaj więcej: LICEALIŚCI PRZECZYTALI „PRZEDWIOŚNIE” S. ŻEROMSKIEGOW sobotę, 8 września odbyła się VII edycja projektu Narodowe Czytanie. Uczniowie I LO, jak co roku, przyłączyli się do tej pięknej akcji i wspólnie z gościem specjalnym, Krystyną Czubówną, przeczytali fragmenty „Przedwiośnia” S. Żeromskiego na rawickim rynku. 

ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS PIERWSZYCH

 

 

INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

Czytaj więcej: INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGOW dniu 3 września 2018r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego w Rawiczu odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019.  Pani Dyrektor Łucja Dera  powitała serdecznie wszystkich zebranych na sali sportowej szkoły, przedstawiła nowo zatrudnionych nauczycieli i omówiła organizację bieżącego roku szkolnego. 

79 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

Czytaj więcej: 79 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJW sobotnie południe, 1 września 2018 r. uczniowie I LO w Rawiczu wraz z opiekunami wzięli udział w uroczystościach mających na celu upamiętnienie tragicznych wydarzeń sprzed 79 lat.