WIKTORIA ELING W BIEGU WINGS FOR LIFE WORLD RUN

Czytaj więcej: WIKTORIA ELING W BIEGU WINGS FOR LIFE WORLD RUNWiktoria Eling – uczennica klasy kadeckiej była jedną z 8 tysięcy uczestników tegorocznej edycji międzynarodowego charytatywnego biegu WINGS FOR LIFE WORLD RUN, z którego dochód przeznaczony jest na badania rdzenia kręgowego. 

WERONIKA MAŚLANKA W FINALE WOJEWÓDZKIM OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

Czytaj więcej: WERONIKA MAŚLANKA W FINALE WOJEWÓDZKIM OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJCztery uczennice z I LO w Rawiczu reprezentowały naszą szkołę w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". 

KADECI NA POLIGONIE

Czytaj więcej: KADECI NA POLIGONIE9 maja licealiści z  klasy kadeckiej uczestniczyli w zajęciach szkoleniowych na poligonie, niedaleko Leszna. Były to elementy szkolenia SERE, uczniowie uczyli się , jak przetrwać w sytuacji różnych zagrożeń. 

FILMIK - I LO W RAWICZU

 

 

 
 
 
 
 
 
 

LICEALIŚCI POLECAJĄ - FOTORELACJA

Czytaj więcej: LICEALIŚCI POLECAJĄ - FOTORELACJAMaj to czas egzaminów maturalnych dla najstarszych uczniów w liceum, to również czas podejmowania wyboru  dotyczącego nowej szkoły przez gimnazjalistów. Uczniowie klas I i II I LO w Rawiczu, korzystając z pięknej pogody i włączając się w akcję promocyjną #WYBIERAM LOKALNIE, przygotowali serię zdjęć, na których polecają naszą szkołę. 

LICEALISTKI NA SEJMIKU MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

Czytaj więcej: LICEALISTKI NA SEJMIKU MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO 26 kwietnia 2018 r.  uczennice z klasy IB Natalia Jędrkowiak i Marta Krawczyk  reprezentowały powiat rawicki na II Wojewódzkim Sejmiku Młodzieży w Poznaniu. Sejmik wyłaniany był w powiatach na zasadzie konkursu. Prace konkursowe dotyczyły opracowania projektu obchodów 100 - Lecia Niepodległości Polski. Komisja konkursowa pod kierunkiem wicestarosty rawickiego, pana Jacka Gwizdka, oceniła wiele zespołów młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z powiatu rawickiego.

TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR "KATEDRY WF"

Czytaj więcej: TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR W czwartek, 26 kwietnia 2018 r. odbyły się dwa finałowe mecze Turnieju Siatkówki o Puchar „Katedry Wf”. W zawodach startowały cztery zespoły mieszane: „Attack Team”, „Drewno Team”, „Kiedyś to było Team” i „Wesoła Gromadka Grających Kombinerek”. Drużyny walczyły ze sobą w systemie „każdy z każdym” w każdy czwartek, od połowy marca.

MATURZYŚCI POWODZENIA!

Czytaj więcej: MATURZYŚCI POWODZENIA!W piątek, 4 maja w I LO w Rawiczu 134 tegorocznych absolwentów przystąpiło do egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym i 48 na poziomie rozszerzonym.

SPOŁECZNOŚĆ I LO W OBCHODACH ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Czytaj więcej: SPOŁECZNOŚĆ I LO W OBCHODACH ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA3 maja uczniowie, nauczyciele i dyrekcja szkoły wzięli udział w powiatowo-gminnych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja. 

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRACY SZKOŁY W DNIU 2 MAJA 2018 R.

Informujemy, że w dniu 2 maja 2018 r. szkoła będzie nieczynna.