SZACHIŚCI W POŁOWIE STAWKI

Czytaj więcej: SZACHIŚCI W POŁOWIE STAWKIW dniu 23.11.2017 odbył się Finał Wojewódzki w szachach drużynowych w Wągrowcu. Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Majewska, Wiktoria Karkosz, Antonina Kędzia oraz Krzysztof Kowalski.

LICEALIADA - TENIS STOŁOWY

Czytaj więcej: LICEALIADA - TENIS STOŁOWYPierwszego grudnia odbył się kolejny etap zawodów w tenisie stołowym w ramach Licealiady. Do turnieju awansowało 5 drużyn żeńskich, w tym reprezentantki naszej szkoły : Jórdeczka Katarzyna, Siecla Agnieszka, Bogdańska Patrycja oraz Węcłaś Monika.

LICEUM NAJBARDZIEJ USPORTOWIONĄ SZKOŁĄ W POWIECIE

Czytaj więcej: LICEUM NAJBARDZIEJ USPORTOWIONĄ SZKOŁĄ  W POWIECIEW piątek, 8 grudnia 2017 roku w sali sportowej Zespołu Szkół w Szkaradowie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu rawickiego za rok szkolny 2016/2017. I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu zajęło pierwsze miejsce w  klasyfikacji na najbardziej usportowioną szkołę oraz drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej.

KADECI Z I LO W RAWICZU NA ZAJĘCIACH W 4. ZIELONOGÓRSKIM PUŁKU PRZECIWLOTNICZYM W LESZNIE

Czytaj więcej: KADECI Z I LO W RAWICZU NA ZAJĘCIACH  W 4. ZIELONOGÓRSKIM PUŁKU PRZECIWLOTNICZYM W LESZNIE Zajęcia odbyły się w ramach współpracy z 4. Zielonogórskim Pułkiem Przeciwlotniczym   w Czerwieńsku. Podczas zajęć uczniowie poznali historię i zabudowę garnizonu leszczyńskiego. 

SZLACHETNA PACZKA 2017

Czytaj więcej: SZLACHETNA PACZKA 2017„Tylko dzięki dawaniu będziemy w stanie otrzymywać więcej, niż już mamy”. Jim Rohn

GMINNY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Czytaj więcej: GMINNY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH4 grudnia 2017 r. wolontariusze, należący do Szkolnego Klubu Wolontariatu, pracowali  przy obsłudze IX Gminnego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami w Domu Kultury w Rawiczu. Za swoją pracę, jak co roku, otrzymali podziękowania z rąk Pani Władysławy Czajkowskiej – dyrektora MG Ośrodka Pomocy Społecznej w Rawiczu.

DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY - "Metaforyzacja filmowego przekazu"

Czytaj więcej: DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY - Zapraszamy na kolejny Dyskusyjny Klub Filmowy!

DYREKTOR I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W RAWICZU OGŁASZA NABÓR na wolne stanowisko urzędnicze REFERENTA w I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W RAWICZU

Czytaj więcej: DYREKTOR I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W RAWICZU OGŁASZA NABÓR  na wolne stanowisko urzędnicze...Szczegóły w artykule.

ZMARŁA WIELOLETNIA PROFESOR I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W RAWICZU

.

OLIWIA MACIEJAK STYPENDYSTKĄ PREMIERA 2017

Czytaj więcej: OLIWIA MACIEJAK STYPENDYSTKĄ  PREMIERA  2017W dniu 30 listopada br. Oliwia Maciejak z klasy IIA I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu wzięła udział w uroczystym wręczeniu dyplomów Stypendium Prezesa Ministrów, które odbyło się w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.