KOMUNIKAT

UROCZYSTA AKADEMIA

z okazji

ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

odbędzie się

4 września 2017 r. o godz.10.00

w sali sportowej I LO

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Szkoła dysponuje wolnymi miejscami do profili:
Profil biologiczny
Profil humanistyczny
Profil dziennikarsko – prawny
Profil ogólny 
Klasa mundurowa
Informacji o zasadach i przebiegu rekrutacji udziela codziennie sekretariat szkoły w godzinach od 9.00 do 14.30, tel. 065 546 - 44 - 82.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
 
Łucja Dera – dyrektor szkoły
 

XVI EDYCJA PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCH

Czytaj więcej: XVI EDYCJA PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCHNabór stypendystów odbywać się będzie ściśle wg zasad określonych w Regulaminie przyznawania i przekazywania stypendiów pomostowych dla studentów w roku akademickim 2017/2018.

 

XXVI OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄDZ PIOSENKI RELIGIJNEJ

Czytaj więcej: XXVI OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄDZ PIOSENKI RELIGIJNEJW czwartek 18 maja uczennice Katarzyna Jórdeczka, Ewa Heinze, Alicja Zygmunt, Monika Marszałek, Aleksandra Majewicz, Zuzanna Krzyżosiak, Aleksandra Kabza, Aleksandra Kulasa, Marika Żmuda wraz z opiekunami p. Marią Nowińską i ks. Tomaszem Staśkiewiczem uczestniczyły w XXVI Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religijnej Śremsong 2017.

WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY RAWICZ

Czytaj więcej: WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY RAWICZ09 maja br. odbyły się w naszej szkole wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Gminy Rawicz. Do zdobycia były dwa mandaty, kandydatów było natomiast pięcioro: Bartosz Gil, Zuzanna Krzyżosiak, Robert Matysiak, Agnieszka Siecla i Tomasz Stanisławski.

TURNIEJ O PUCHAR KATEDRY WF- zakończony

Czytaj więcej: TURNIEJ O PUCHAR KATEDRY WF- zakończonyZakończyła się kolejna edycja Turnieju o Puchar „Katedry WF”. Udział w zmaganiach wzięło 5 drużyn – łącznie 35 zawodników. Uczestnicy w drodze losowania zostali przydzieleni do zespołów, których kapitanami byli uczniowie z klas trzecich: Agata Michalak, Jessica Janura, Krzysztof Szafraniak, Paweł Kląskała i Natalia Zygmunt.

ZEBRANIA Z RODZICAMI 23.V.2017 r

ZEBRANIA Z RODZICAMI 23.V.2017 r.

 

17.00– SPOTKANIE  Z WYCHOWAWCĄ

17.30 -18.30- INDYWIDUALNE KONSULTACJE RODZICÓW Z NAUCZYCIELAMI

 

KLASA (profil nauczania)

WYCHOWAWCA

SALA

1A(matematyczny)

A. Lisek

27

1B(biologiczny)

D. Flasza

28

1C(humanistyczny)

I. Seifert

11

1D(ogólny)

E. Juszkowska

6

2A(matematyczno-fizyczna)

D. Żyto

13

2B(biologiczno-chemiczna)

I. Komisarska

23

2C (humanistyczna,

        matematyczno-geograficzna)

K. Popiel

12

2A2(ogólna,

         biologiczno-chemiczna)

J. Kaczmarek

2

2B2 (humanistyczna)

M. Maćkowiak

15

 

EKOLOGICZNY SUKCES

Czytaj więcej: EKOLOGICZNY SUKCESW dniu 22 kwietnia 2017 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego 94 reprezentantów z 45 szkół ponadgimnazjalnych stanęło do rywalizacji w okręgowym etapie XXXII edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Organizatorem merytorycznym i patronem Olimpiady Wiedzy Ekologicznej jest Ministerstwo Środowiska oraz Liga Ochrony Przyrody, a organizatorem wielkopolskiego etapu wojewódzkiego Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.
W gronie najlepszych ekologów okręgu wielkopolskiego znalazł się reprezentant naszej szkoły Mateusz Sierpowski, uczeń kasy III o profilu biologiczno-chemicznym.

WYCIECZKA EDUKACYJNA DO POZNANIA

Czytaj więcej: WYCIECZKA EDUKACYJNA DO POZNANIAUczniowie klasy 2A2 z opiekunami p. Edytą Juszkowską i p. Marleną Staśkiewicz byli na Dniu dla Dziewczyn w ramach Drzwi Otwartych na Politechnice Poznańskiej. Młodzież uczestniczyła w różnych prezentacjach wydziałowych: wykładach, pokazach i warsztatach, które odbywały się w Centrum Wykładowym Politechniki.

„Z MECHATRONIKĄ ZA PAN BRAT” – na półmetku

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image //images/galeria/znak_BZWBK_SANTANDER_fundacja_rgb.jpg
There was a problem loading image //images/galeria/znak_BZWBK_SANTANDER_fundacja_rgb.jpg

Czytaj więcej: „Z MECHATRONIKĄ ZA PAN BRAT” – na półmetku Zakończył się pierwszy etap projektu współfinansowanego przez FUNDACJIĘ BANKU ZACHODNIEGO WBK i RADĘ RODZICÓW - „Z MECHATRONIKĄ ZA PAN BRAT”.
Wzbogacenie pracowni o nowo zakupiony wysokiej jakości sprzęt, pomogło nam rozwinąć nasze umiejętności oraz poszerzyć zasób naszej wiedzy w zakresie programowania i mechaniki.